росіяни вдарили балістикою по Запоріжжю. Відомо про поранених

Вдень 26 червня російські війська атакували Запоріжжя балістичними ракетами. Відомо про шістьох поранених.
Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.
За його словами, кількість постраждалих унаслідок атаки зросла до щонайменше шести людей. Федоров також писав, що в Запоріжжі та області триває загроза застосування балістики, дронів і керованих авіабомб.
Наслідки атаки окупантів також публікували місцеві Telegram-канали.
Федоров писав, що впродовж доби росіяни завдали 887 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області. Нагадаємо, що сьогодні вночі війська рф уже били по Запорізькій області — тоді атакували приватний житловий будинок. Як повідомив начальник Запорізької ОВА, по допомогу до медиків звернулася 55-річна жінка.
- Поділитися:
