УКРАЇНА

ПАРЄ всупереч процедурам прискорила розгляд рішення щодо повернення Росії

Марія Леонова
29 червня, 2018 16:15
29 червня, 2018 16:31

Бюро Парламентської Асамблеї Ради Європи всупереч закріпленим процедурам прискорило розгляд вимог Росії щодо її повернення до складу організації.

Бюро Парламентської Асамблеї Ради Європи всупереч закріпленим процедурам прискорило розгляд вимог Росії щодо її повернення до складу організації.

Про це заявив голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв.

«На жаль, керівні органи і Ради Європи, і ПАРЄ піддаються на фінансовий шантаж Росії і готові продати індульгенцію злочинному режиму Путіна. Все вирішиться в жовтні на сесії ПАРЄ. Лоббі буде шалене. Реально, шанси 50/50 — чи залишиться ПАРЄ поважним органом, чи піддаватиметься шантажисту за відновлення фінансування і втратить повагу», — сказав Ар’єв.

Також голова української делегації заявив, що у випадку повернення Росії до ПАРЄ в 2019 році, він не бачить потреби далі працювати у «самодискредитованій організації».

Раніше литовський депутат заявив, що Росія не виконала зобов’язань, які давала при вступі до ПАРЄ.

Раніше Парламентська Асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію щодо протидії гібридній війні. При ухваленні документу Асамблея послалася, зокрема, на дії Росії проти України.

ПАРЄ за доповіддю України підтримала протидію пропаганді РФ.

24 квітня 2017 ПАРЄ визнала окупацію непідконтрольних територій Донбасу Росією. Таким чином резолюція ПАРЄ підтвердила засудження російської агресії проти України, що порушує міжнародне гуманітарне право та принципи Ради Європи.

Нагадаємо, у квітні 2014 року після анексії Криму та початку війни на Донбасі Росію позбавили права голосу в ПАРЄ. На знак протесту РФ відмовилася приймати участь в сесіях Асамблеї і припинила виплачувати членські внески.

Більше про:ПАРЄ. РФПАРЄ
Поділитись:
Пов`язані новини
Світ
15 жовтня 2018, 12:39
«Єдиний зубатий механізм Ради Європи — це суд»: екс-комісар з прав людини
Нільс Мужнієкс був Комісаром з прав людини Ради Європи з квітня 2012-го по квітень 2018 року, зокрема й у найскладніший для України час. За часів Майдану аналізував і критикував «диктаторські закони» 16-го січня, відтак — анексію Криму Росією, опікувався долею перших полонених і переселенців.
УКРАЇНА
9 жовтня 2018, 19:37
Українські делегати в ПАРЄ не дали журналістці РФ поставити питання: співали гімн України
Представники української делегації у Парламентській асамблеї Європи заспівали гімн України під час того, як журналістка російського державного телеканалу Россия намагалась поставити питання делегату Бориславу Березі. Відео оприлюднив журналіст Радіо Свобода &nb
УКРАЇНА
9 жовтня 2018, 18:33
Росія не повернеться до ПАРЄ до наступного року
Парламентська асамблея Ради Європи відмовилася голосувати за зміну санкційної політики щодо Росії до січня 2019 року. Це означає, що Росія не поновить своєї участі в організації до кінця 2018 року. Про це повідомила Європейська правда , посилаючись на свого кореспондента у ПАРЄ. Зазн
Світ
9 жовтня 2018, 16:35
В ПАРЄ не змогли підтримати ініціативу про відтермінування розгляду санкційного питання щодо РФ
У Парламентській асамблеї Ради Європи у Страсбурзі не змогли підтримати пропозицію групи консерваторів про те, щоби відкласти до наступного року санкційні питання щодо Росії. Про це повідомляє Європейська правда . Зазначається, що 128 депутатів проголосували за те, щоби про
Світ
8 жовтня 2018, 20:38
Чеченський правозахисник Тітієв став лауреатом премії Вацлава Гавела з прав людини
Керівник грозненського відділення правозахисного центру Меморіал Оюб Тітієв став лауреатом премії Вацлава Гавела за внесок у захист прав людини. Про це повідомляється на сайті Парламентської асамблеї Ради Європи. Ця премія є визнанням тієї роботи, яку здійснюють він сам та &l
УКРАЇНА
3 жовтня 2018, 17:33
Громадські активісти розпочали акцію з протидії поверненню Росії в ПАРЄ
Громадські активісти закликали українців, які проживають у Європі, звернутися до своїх делегатів у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) із вимогою не підтримувати зміну регламенту організації, яка дозволить російській делегації повернутися до ПАРЄ. У мережі закликають українців та інших гром
Світ
19 вересня 2018, 18:00
«У нас це «договорняки», вони це називають «домовленість»: чи можливе повернення Росії в ПАРЄ
Парламентська Асамблея Ради Європи (ПАРЄ) — це ключовий орган Ради Європи, головної інституції на європейському континенті у сфері захисту прав людини, демократії та верховенства права. Учасницями Ради Європи є 47 країн, зокрема Україна та Росія.
УКРАЇНА
18 вересня 2018, 21:40
Представник України в ПАРЄ заявив, що піде з Асамблеї в разі повернення туди РФ
Голова української делегації в Парламентській Асамблеї Ради Європи, віце-президент ПАРЄ Володимир Ар єв заявив, що піде у відставку з посади у разі повернення Росії до організації. Про це Володимир Ар єв заявив в ефірі Громадського. Зараз уже на осінній сесі