Сили безпілотних систем підтвердили ураження головної електропідстанції Севастополя

Командувач Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт Бровді (Мадяр) підтвердив ураження головної електропідстанції тимчасово окупованого Севастополя.

Про це Мадяр повідомив у Telegram.

«Втомилася вночі 24 червня головна електропідстанція Севастополя, що розподіляє генерацію Балаклавської ТЕС (ПС 330/220/110/35кВ “Севастополь”)», — заявив Бровді.

Також, за його словами, протягом ночі СБС відпрацювали 48 оперативних і планових військових цілей в оперативній глибині росіян на тимчасово захоплених територіях на півдні.

Зазначимо, російський ставленик у Севастополі Михайло Развожаєв повідомляв, що в ніч проти 24 червня, після атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру окупованого Севастополя, місто повністю залишилося без електропостачання.

Раніше росіяни повідомили, що в Криму запроваджують графіки відключення електроенергії. Інформацію про відключення світла обіцяли розміщувати на сторінках окупаційних адміністрацій і муніципалітетів, а також на сайті компанії.