«Врятувати на вдалося». Окупанти вбили залізничника на Запоріжжі, обстріляли бригаду на Сумщині
Війська рф завдали прицільних ударів по залізничній інфраструктурі та рухомому складу у Сумській та Запорізькій областях.
Про це заявив голова правління «Укрзалізниці» Олександр Перцовський.
Він повідомив про два російські удари в Запоріжжі та один — на Сумщині.
«Завчасно вдалось евакуювати дві бригади, ніхто з них не постраждав. А третій приліт у Запоріжжі став трагедією — машиніст встигнув перейти в безпеку, а помічника машиніста, який перебував у задній кабіні, врятувати не вдалося», — повідомив Перцовський.
Він зазначив, що нині всі деталі інциденту опрацьовуються.
«Рятуємо десятки залізничних команд щотижня, але і кожне життя, яке забрав ворог — трагедія, яка назавжди з нами і яку ніколи не виправити», — додав Перцовський.
Останні обстріли
Протягом ночі війська рф запустили по Україні балістичну ракету «Іскандер-М» та 90 ударних БпЛА. Зафіксовано влучання ракети та 6 безпілотників. Зранку атака продовжилася.
Під прицілом окупантів, зокрема, опинилися заправки. Близько 6-ї зафіксовано влучання БпЛА по одній з автозаправних станцій у Зарічному районі міста Суми. Також пошкоджена АЗС та автостоянка на Запоріжжі.