«Врятувати на вдалося». Окупанти вбили залізничника на Запоріжжі, обстріляли бригаду на Сумщині

Війська рф завдали прицільних ударів по залізничній інфраструктурі та рухомому складу у Сумській та Запорізькій областях.

Про це заявив голова правління «Укрзалізниці» Олександр Перцовський.

Він повідомив про два російські удари в Запоріжжі та один — на Сумщині.

«Завчасно вдалось евакуювати дві бригади, ніхто з них не постраждав. А третій приліт у Запоріжжі став трагедією — машиніст встигнув перейти в безпеку, а помічника машиніста, який перебував у задній кабіні, врятувати не вдалося», — повідомив Перцовський.

Він зазначив, що нині всі деталі інциденту опрацьовуються.

«Рятуємо десятки залізничних команд щотижня, але і кожне життя, яке забрав ворог — трагедія, яка назавжди з нами і яку ніколи не виправити», — додав Перцовський.

Останні обстріли

Протягом ночі війська рф запустили по Україні балістичну ракету «Іскандер-М» та 90 ударних БпЛА. Зафіксовано влучання ракети та 6 безпілотників. Зранку атака продовжилася.

Під прицілом окупантів, зокрема, опинилися заправки. Близько 6-ї зафіксовано влучання БпЛА по одній з автозаправних станцій у Зарічному районі міста Суми. Також пошкоджена АЗС та автостоянка на Запоріжжі.