росіяни атакували Україну балістикою і дронами. У Сумах і Запоріжжі окупанти цілили по автозаправках

Вночі і зранку 25 червня росіяни атакували Україну балістичною ракетою «Іскандер-М» та 90 дронами — 83 з них вдалося збити. У Сумах і Запоріжжі відомо про влучання в автозаправні станції, виникли пожежі.
Про це повідомили в Повітряних силах ЗСУ.
Так, російські війська запустили «Іскандер-М» з території тимчасово окупованого Криму — його збити не вдалося. Українська протиповітряна оборона знешкодила 83 дрони типу Shahed, «Гербера», «Італмас» та «Пародія».
Наслідки влучань в регіонах
У Херсоні близько 8:00 росіяни атакували з безпілотника лікарню. Через ворожий удар постраждали пʼятеро співробітників медичного закладу. Попередньо, вони зазнали мінно-вибухових травм.
У Зарічному районі Сум росіяни влучили по одній з АЗС — на місці виникла пожежа. Очільник Сумської ОВА Олег Григоров повідомив, що постраждали четверо людей — медики шпиталізували двох працівників АЗС з неважкими ушкодженнями, а також надали допомогу подружжю, яке перебувало поруч в момент прильоту.

Лише вчора вдень окупанти били по заправці у тому ж районі міста, тоді постраждала одна людина. Як зазначив Григоров, за червень росія вже 13 разів била по АЗС в Сумській області.
У Запоріжжі росіяни також атакували АЗС, повідомив очільник ОВА Іван Федоров. У місті видно дим. Через удар безпілотника поранень зазнала одна жінка, інший дрон спричинив пожежу.
У Полтавській області війська рф дронами атакували одне з промислових підприємств. Підрозділи ДСНС ліквідували пожежу. А у Дніпропетровській області росіяни пошкодили АЗС, склад, автомобілі, коледж, оздоровчий комплекс, гуртожиток та будинки.
А у Богодухові Харківської області війська рф вдарили по житловому сектору. Постраждали п’ятеро людей. У них діагностовано гостру реакцію на стрес.

- Поділитися:
