Викриття чиновниці МСЕК: чоловік у ліжку серед грошей став героєм мемів. Як реагують у мережі
Керівницю медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) у Хмельницькій області та її сина — голову обласного Пенсійного фонду — викрили на незаконному збагаченні на мільйони доларів. На оприлюдненому ДБР відео чоловік керівниці МСЕК приліг на ліжко, куди правоохоронці поклали вилучену готівку, і гладив купюри. Українці відреагували на ці кадри хвилею мемів.
Ось, власне, чоловік у ліжку, повному грошей. Саме він став героєм мемів.
На цей інцидент відреагували не лише пересічні користувачі соцмережі, а й відомі українські бренди та компанії. Так, наприклад, «Укрпошта» згадала про поштову марку «русскій воєнний корабль, іді …!».
Відреагувала також компанія Deffoint, що займається продажем військової амуніції.
Згадали українці й про президента-втікача Віктора Януковича та його жарт про жінку, яка «бере гроші в тумбочці».
Що відомо?
Правоохоронці викрили керівницю медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) у Хмельницькій області, а також її сина — голову обласного Пенсійного фонду — на незаконному збагаченні на мільйони доларів.
Ім’я цієї посадовиці — Тетяна Крупа. Вона є членкинею партії «Слуга Народу». Водночас її син Олександр та чоловік Володимир є засновниками ТОВ «СОЛАР-ІНВЕСТ», яке займається виробництвом сонячної електроенергії.
Під час обшуків у них знайшли 5,2 мільйона доларів, 300 000 євро та понад 5 млн гривень, а також брендові прикраси. Водночас у робочому кабінеті керівниці МСЕК виявили 100 000 доларів, а також низку підроблених медичних документів, списки ухилянтів із прізвищами та фіктивними діагнозами.
Під час слідчих дій керівниця МСЕК намагалась позбутися частини грошей, викинувши крізь вікно дві сумки, у яких було пів мільйона доларів.
Правоохоронці повідомили посадовцям про підозру за шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою, легалізацію майна, одержаного злочинним шляхом, за попередньою змовою групою осіб у великих розмірах, декларування недостовірної інформації та незаконне збагачення (ч. 5 ст. 190, ч. 2 ст. 209, ч. 2 ст. 366-2, ст. 368-5 Кримінального кодексу України).
Їм загрожує до 12 років ув’язнення. Наразі посадовцям обирають запобіжний захід.
- Поділитися: