17-річний Грем Кларк, якого підозрюють у зламі понад сотні Twitter-акаунтів знаменитостей, раніше фігурував ще в одній справі про шахрайство. Його підозрювали в організації афери у грі Minecraft.

Про це повідомляє Business Insider.

Торік під час розслідування правоохоронці вилучили в нього приблизно 15 тисяч доларів та 400 біткоїнів.

За словами адвоката Кларка, прокурори відмовилися звинувачувати хлопця та повернули йому готівку й 300 біткоїнів, що вартує понад 3 мільйони доларів. На думку адвоката, це означає, що його підзахисний законним шляхом отримав ці гроші.

Проте колишні друзі Кларка розповіли, що той мав репутацію афериста, зокрема в грі Minecraft. Він начебто вимагав гроші за продаж ігрових товарів, але коли отримував кошти, то залишав предмети собі.

Видання пише, що в Instagram підліток хизувався дизайнерським взуттям та дорогим годинником Rolex. Наразі ці фото недоступні, бо нещодавно він видалив свій акаунт.

Наразі Кларка підозрюють за 30 кримінальними справами і нещодавно йому призначили заставу в 725 тисяч доларів.

Що за злам акаунтів у Twitter?

В останній день липня правоохоронці штату Флорида затримали трьох чоловіків віком 17, 19 і 22 роки. Їх підозрюють в одному з найбільш резонансних зламів соціальних мереж останніх років: 15 липня з понад сотні Twitter-акаунтів таких людей, як Барак Обама, Ілон Маск і Каньє Вест, розіслали прохання про переведення біткоїнів. Так хакери встигли викрасти понад 100 тисяч доларів.

17-річного Грема Кларка називають лідером злочинного угруповання, яке зламало Twitter-акаунти. Його судитимуть як дорослого за 30 звинуваченнями — це дозволяють закони штату Флорида.

Детальніше про справу читайте у тексті журналіста Олега Павлюка.

Поділитись: