Мобільні оператори «Vodafone Україна», «Київстар» і lifecell запустили мобільний інтернет 4G ще на семи станціях київського метро. Тепер загалом 4G доступний на 22 станціях метро Києва із 46, оголосили «Vodefone Україна» та lifecell.

Із 31 серпня мобільний зв’язок має бути доступним на станціях «Хрещатик», «Площа Льва Толстого», «Олімпійська», «Палац Україна, «Палац Спорту», «Кловська» та «Печерська». Мобільні оператори запевняють, що 4G ловитиме і на тунелях між станціями.

Двома тижнями раніше 4G запустили на шести станціях: «Університет», «Театральна», «Контрактова площа», «Поштова площа», «Майдан Незалежності» та «Золоті Ворота». А ще раніше мобільний інтернет ловив на станціях «Академмістечко», «Житомирська», «Святошин», «Героїв Дніпра», «Мінська», «Оболонь», «Сирець», «Дорогожичі» та «Лук’янівська».

Міністерство цифрової трансформації України обіцяє, що 4G ловитиме в усій київській підземці до кінця 2020 року.

Що цьому передувало

5 березня три найбільші оператори мобільного зв'язку України «Київстар», Vodafone Україна та lifecell запустили 4G-інтернет на першій станції київського метрополітену — «Академмістечку».

12 березня Київська міська рада ухвалила рішення, яке дозволяє мобільним операторам встановлювати передавачі для 4G інтернету у метрополітені. Таким чином, 4G-інтернет у метро може з'явитися до кінця 2020 року.

Поділитись: