70% українців вважають, що нинішня влада на чолі з президентом Володимиром Зеленським, не має успіху в питанні вирішення конфлікту на Донбасі.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Станом на кінець березня лише 12% опитаних вважають, що влада успішна у вирішенні конфлікту на Донбасі, а 70% — що не успішна. Для порівняння на початку листопада 2019 року про успіх влади у цьому питанні говорили 46% опитаних, а 44% вважали її дії неуспішними.

опитування
Фото:

скріншот

З 27 по 30 березня 2020 року КМІС провів опитування методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) серед 1500 респондентів на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України. Похибка вибірки з імовірністю 0,95 не перевищує 3%. 

Нагадаємо, 11 березня голова Офісу президента Андрій Єрмак погодив із заступником глави Адміністрації президента РФ Дмитром Козаком створення Консультативної ради на переговорах у Мінську за участі представників так званих «ДНР» і «ЛНР». Підписати відповідний документ мали на переговорах 25 березня.

Єрмак запевняє, що створення Консультативної ради не означає визнання так званих «ЛНР» і «ДНР».

Проте десятки депутатів з владної фракції «Слуга народу» звернулись до президента Володимира Зеленського із закликом не вести прямі переговори з бойовиками і не погоджувати цю Консультативну раду.

Поділитись: