Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак підтвердив намір створити Консультативну раду з представниками так званих «Л\ДНР» в рамках Тристоронньої контактної групи в Мінську. Водночас він запевнив, що таке рішення не означає офіційного визнання «республік» у правовому полі, а також прямих перемовин з бойовиками.

Про це він заявив під час брифінгу, який транслювало hromadske.

«У складі політичної підгрупи заявили про необхідність створення цієї Ради, як дорадчого органу, який може розглядати питання в пакетах мінських домовленостей, які можуть бути використані в роботі політичної підгрупи», — заявив Єрмак.

Він уточнив, що йдеться про створення платформи, яка дозволить громадянам України з непідконтрольних Україні територій Донбасу взяти участь в обговоренні питань врегулювання.

Водночас, він уточнив, що відповідне рішення може бути ухвалене на наступній зустрічі ТГК в Мінську.

Раніше повідомлялось, що учасники ТКГ з врегулювання ситуації на сході України у Мінську 11 березня підписали домовленості про створення Консультативної ради за участі представників України та бойовиків так званих «Л/ДНР». Росія, Німеччина, Франція та ОБСЄ будуть у статусі гарантів-спостерігачів.

Поділитись: