Понад половина мілленіалів та 75% представників покоління Z хоча б раз звільнялися з роботи через психологічні проблеми. Натомість серед покоління бебі-бумерів це робило лише 10% працівників.

Про це йдеться в дослідженні Mind Share Partners щодо психічного здоров'я на роботі.

Серед усіх опитаних 60% респондентів ніколи не говорили про свої психологічні проблеми з колегами на роботі.

Водночас в компаніях з 11-50 співробітниками у респондентів вдвічі більша ймовірність обговорити свій психологічний стан із колегами, ніж у компаніях з 10 тисячами співробітниками.

У порівняння з бебі-бумерами мілленіали в 1,4 раза частіше знають про людей, у яких є психологічні проблеми та вдвічі частіше знають про таких людей на роботі.

Для 86% респондентів, які шукають роботу, вважають важливим психологічну підтримку на роботі.

Мілленіали втричі частіше за покоління бебі-бумерів відчувають симптоми тривоги, а представники покоління Z у чотири рази частіше. Натомість вони краще знають, до кого звертатися за допомогою.

В опитуванні взяли участь 1500 працівників віком від 16 років про те, як робота впливає на їхнє психічне здоров’я. Учасників запитали про те, як часто у них з’являються симптоми стресу й тривоги на роботі такі як пришвидшене серцебиття, підвищене потовиділення, тремтіння, дискомфорт у шлунку або втрата свідомості.

Поділитись: