Організатори київського музичного фестивалю ведуть перемовини з американським репером A$AP Rocky та шотландським співаком Томом Волкером щодо їх виступу на наступному Atlas Weekend.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

«Ми ведемо переговори з артистами (A$AP Rocky та Том Волкер — ред.), які з певних причин не змогли приїхати на цьогорічний фестиваль, аби вони виступили наступного року», — повідомив організатор фестивалю Дмитро Сидоренко. 

Він також зазначив, що такі ж перемовини проводилися з англійським співаком Томом Оделом, який не приїхав на Atlas Weekend у 2018, проте виступав цьогоріч. 

Організатори також зазначили, що цього року на фестиваль приїхало найбільше іноземних артистів. Загалом їх виступало понад 250. 

За попередніми підрахунками, за шість днів фестивалю, ВДНГ відвідало більше півмільйона людей. Організатори очікують побити минулорічний рекорд — тоді кількість відвідувачів сягнула 527 тисяч. Перший фестиваль мав 154 тисячі слухачів.

Нагадаємо, A$AP Rocky, який був заявлений як один із хедлайнерів фестивалю Atlas Weekend, скасував усі концерти у липні, зокрема й Atlas Weekend. Раніше його заарештували через бійку в Стокгольмі.

Поділитись: