Адвокат Юрія Крисіна, обвинуваченого у справі про викрадення та катування майданівців у січні-лютому 2014 року, Ігор Василенко не з'явився на розгляд власної заяви про відвід судді Любові Леонтюк, поданої ним 22 червня.

Адвокат Юрія Крисіна, обвинуваченого у справі про викрадення та катування майданівців у січні-лютому 2014 року, Ігор Василенко не з'явився на розгляд власної заяви про відвід судді Любові Леонтюк, поданої ним 22 червня. 

Про це повідомляє кореспондентка Громадського з зали Дарницького суду Києва. 

Адвокат надіслав електронне прохання щодо перенесення засідання у зв'язку з «необхідністю його конфіденційного спілкування з Крисіним». На момент початку засідання він перебував у СІЗО. 

У прокуратурі зазначили, що про заплановані засідання Василенка проінформували ще 31 травня, тому він мав достатньо часу для спілкування з підзахисним. 

На думку сторони обвинувачення, такі дії адвоката є затягуванням процесу.

Суд відмовив у задоволенні заяви Василенка про перенесення засідання. Після цього Крисін почав перебивати суддю, а згодом відмовився брати участь у засіданні. 

Нагадаємо, 22 червня адвокат Крисіна Ігор Васеленко заявив відвід судді любов Леонтюк зазначивши, що ухвала суду від 29 березня про арешт їх підзахисного була необгрунтованою. Також захисник зазначив, що необґрунтованим було і продовження арешту Юрію Крисіну 29 травня зв відсутності приватних адвокатів.

Раніше Крисін оголосив відвід прокурору Ігорю Земскову, наголосивши на тому, що він має відношення до особи з «Партії регіонів», з яким у Крисіна свого часу був конфлікт. Суд відмовив у задоволенні клопотання Крисіна.

Нагадаємо, 13 червня Апеляційний суд скасував рішення першої інстанції для Крисіна, згідно з яким його засудили до 4 років умовно у справі Веремія, і змінив вирок фігуранту на 5 років ув'язнення.

Вбивство журналіста В’ячеслава Веремія сталось у період Євромайдану, в ніч на 19 лютого 2014 року поруч із Софійською площею в Києві. Сам Крисін визнає свою провину в побитті Веремія. Відео, як журналіста б’ють битою, доступне в інтернеті.

За цей час Крисін став фігурантом і інших справ, зокрема, справи про напад на автозаправну станцію «Народна АЗС» у Києві в районі аеропорту «Жуляни» 5 травня 2016 року.

Юрій Крисін відомий у кримінальних колах як «Шкаф» або «Шрек».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа Веремія: три роки розгляду та п'ять років тюрми для Крисіна

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile