Адвокат п'ятого президента України Петра Порошенка Ігор Головань назвав «піар-ходом» ідею допиту свого клієнта на поліграфі.

Слова адвоката наводить видання «Українська правда».

«Теперішня історія з поліграфом – виключно піар-хід, що має ще на якийсь час приховати відсутність у слідства будь-яких доказів будь-яких злочинів чи навіть правопорушень. Петро Порошенко публічно заявляв, що не довіряє ДБР, оскільки слідчі ДБР показали свою упередженість і необ’єктивність. Він готовий проходити поліграф у прямому ефірі телеканалу «Прямий», – розповів Головань.

Як відомо, 12 серпня Порошенко приходив на допит у межах кримінального провадження щодо можливого ухилення від сплати податків під час купівлі-продажу телеканалу «Прямий». 

За словами керівника ДБР Романа Труби, допит Порошенка тривав дві години. Труба також заявив, що наступний допит, можливо, буде проведений із застосуванням поліграфа.

13 серпня у пресслужбі Центрального апарату Державного бюро розслідувань Громадському повідомили, що суд надав дозвіл на проведення перевірки п’ятого президента України Петра Порошенка на поліграфі.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile