УКРАЇНА

Адвокат про пожежу в таборі Одеси: арештована вихователька ще за 2 тижні припинила роботу

22 вересня, 2017 20:41
УКРАЇНА/Адвокат про пожежу в таборі Одеси: арештована вихователька ще за 2 тижні припинила роботу
Зберегти
Вигляд
Адвокат виховательки одеського табору «Вікторія», у пожежі в якому загинули діти, заявляє, що його підзахисна не може бути відповідальною за цей інцидент

Адвокат виховательки одеського табору «Вікторія», у пожежі в якому загинули діти, заявляє, що його підзахисна не може бути відповідальною за цей інцидент.

Про це повідомляє «Українська правда».

За його словами, виховательку Наталю Янчик на початку 2017 року призначили відповідальною за протипожежну безпеку.

«На вихователя, яка не є спеціалістом в питанні пожежної безпеки, чи спеціалістом в питаннях техніки, непідготовленого, не проінструктованого, ненавченого було покладено відповідальність чисто формально», — сказав адвокат.

Також він поінформував, що Янчик 10 серпня (за тиждень до пожежі — ред.) подала заяву на звільнення з 24 числа.

«Це було пов’язано з тим, що закінчується дитяча зміна. Заяву у неї не приймають, а залишають на столі у заступника директора. Після 24 серпня вона фактично припиняє виконувати службові обов’язки. До моменту пожежі вона вже понад 2 тижнів не працювала», — сказав захист обвинуваченої.

Пожежа у дитячому таборі «Вікторія» почалась в ніч на 16 вересня. Спочатку поліція повідомила про загибель двох дітей унаслідок пожежі. Згодом, поліція знайшла фрагменти тіла ще однієї людини.

Міський голова Одеси повідомив, що у директора табору зупинилося серце і його забрали в лікарню. Однак, поліція затримала директора табору «Вікторія».

Пізніше міськраду Одеси штурмували близько 200 людей. Люди вимагали покарати винних у пожежі в дитячому таборі.  Між присутніми сталася бійка, поліція застосувала газ.

Як стало відомо, пожежу у таборі в Одесі міг спричинити несправний електроприлад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про пожежу в дитячому таборі Одеси

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини