Адвокат колишнього президента Віктора Януковича приніс на судове засідання у справі Майдану «коктейлі Молотова», бейсбольні бити та бруківку

Адвокат колишнього президента Віктора Януковича приніс на судове засідання у справі Майдану «коктейлі Молотова», бейсбольні бити та бруківку.

Про це повідомляє «112 Україна».

На думку адвоката Віталія Сердюка, ці предмети «свідчать про немирний характер Євромайдану».

Прокурори своєю чергою наполягають на тому, що це є порушенням і принесені речі можуть становити загрозу та тиск на суд.

Суддя оголосила перерву. Зазначається, що поліція має намір вилучити предмети та скласти за цим фактом протокол.

Цього дня у Печерському районному суді Києва розглядається справа про розстріли на Майдані 18-20 лютого.

Раніше керівник управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк повідомив, що перші убивства під час Революції Гідності досі не розкриті.

Про масштаби «Справи Майдану» найбільш промовисто свідчать цифри. Якщо подивитися лише на деякі з них, зокрема кількість свідків, стає зрозуміло, що до завершення далеко. У «Справі Майдану» їх 9,5 тисяч.

9,5 тисяч свідків та один засуджений — що ми знаємо про «Справу Майдану».

Стосовно колишнього президента країни Віктора Януковича розслідують кілька кримінальних справ. Президент-утікач звинувачується у державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України, встановленого Конституцією та веденні агресивної війни.

6 вересня 2017 року Януковичу повідомили про підозру у захопленні влади. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile