Адвокати екс-президента Віктора Януковича подали апеляційну скаргу на вирок Оболонського районного суду Києва, яким Янукович був засуджений до 13 років позбавлення волі у справі про державну зраду. Про це адвокат Януковича Олександр Горошинський повідомив у коментарі Громадському.

«Ми звернулись з апеляцією відповідно до визначених строків, підтверджуємо цю інформацію», — сказав Горошинський.

Відповідаючи на питання, чому адвокати Януковича оскаржують вирок, попри те, що державний адвокат екс-президента Юрій Рябовол подав апеляцію на вирок раніше, Горошинський відповів:

«Державний адвокат — він не є адвокатом з точки зору закону, з точки зору сприйняття нашого клієнта. Це людина, яка поставлена Генпрокуратурою не для того щоб захищати клієнта. Це позиція Віктора Януковича».

Захист Януковича вважає, що державний адвокат є «нав’язаним», через що «порушенні права на захист» екс-президента.

«Я звернувся сьогодні, також, наскільки мені відомо, звернулися мої колеги з об’єднання «Авер Лекс», — додав Горошинський, зазначивши, що апеляція у такій справі це «надскладний документ», на підготовку якого було потрібно багато часу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Зрадник №1»: за що судять Януковича

Раніше апеляцію на вирок Оболонського суду Януковичу подав державний адвокат екс-президента Юрій Рябовол. Приватний адвокат Януковича Олександр Байдик заявив в коментарі Громадському, що Рябовол не контактує з іншими захисниками екс-президента.

Нагадаємо, 24 січня Оболонський районний суд Києва заочно засудив екс-президента Віктора Януковича до 13 років в'язниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За крок до вироку: суд над Януковичем закінчився. Головне про процес, який тривав півтора року

Раніше на судових дебатах адвокати намагалися переконати суд у тому, що Янукович утік внаслідок «державного перевороту».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Якби була можливість довічного, ми б вимагали довічне»: прокурор про справу щодо держзради Януковича

Поділитись: