Адвокати колишнього президента України Віктора Януковича називають фейком інформацію про те, що президенту-утікачу повідомили про підозру у держзраді на користь Росії.

Про це повідомили адвокати Януковича, передає «Интерфакс-Украина».

За словами адвоката Віталія Сердюка, Держбюро розслідувань викликало Януковича на допит 23 червня. Тоді прибули його представники.

«Привезли пакет документів про поважність причин неявки самого клієнта. І ще раз нагадали представнику бюро, що, оскільки Віктор Янукович офіційно отримав тимчасовий притулок і перебуває на території РФ за загальновідомою адресою, всі документи повинні вручатися йому виключно в порядку міжнародної правової допомоги», — заявив адвокат.

Сердюк також вважає, що ДБР намагається «відвести від себе хвилю негативу через закриття справ проти п'ятого президента Петра Порошенка».

Адвокат додав, що «задокументував новину ДБР про нібито повідомлення Януковичу про підозру» і готує позов про спростування недостовірної інформації до суду.

Нагадаємо, 24 червня ДБР повідомило про підозру у державній зраді на користь Росії колишньому президенту України Віктору Януковичу і двом колишнім міністрам оборони.

Зазначається, що підозрювані цілеспрямовано знижували обороноздатність України за допомогою так званого реформування Збройних сил, яке полягало у скороченні чисельності, розформуванні (переформуванні) окремих військових з’єднань, військових частин та підрозділів, зміни їх місця дислокації.

Поділитись: