У Солом'янському суді Києва продовжилось засідання з обрання запобіжних заходів  колишньому депутату Мартиненку і заступнику голови НАК «Нафтогаз України» Переломі.

У Солом'янському суді Києва продовжилось засідання суду з обрання запобіжних заходів двом затриманим у справі щодо завдання збитків ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» – колишньому депутату від «Народного фронту» Миколі Мартиненку і першому заступнику голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергію Переломі.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

 

На початку засідання прокурори виступають з обґрунтуванням розміру застави у якості альтернативи взяття Мартиненка під варту.

 

Раніше захист колишнього депутата від «Народного фронту» Миколи Мартиненка обіцяє не затягувати судовий процес, під час якого Мартиненку обирають запобіжний захід.

Про це повідомив один із адвокатів екс-депутата Ігор Черезов. «Ми не будемо затягувати процес», – написав він.

Нагадаємо, що 20 квітня екс-депутата Миколу Мартиненка затримали у справі про розкрадання $17 мільйонів. 

Як повідомив керівник САП Назар Холодницький, прокурори клопотатимуть про обрання запобіжного заходу Мартиненку у вигляді арешту на 60 діб з можливістю внесення 300 млн гривень застави.

Також, за словами Холодницького, слідство вимагатиме арешту Переломи на два місяці з альтернативою застави в 100 млн гривень. 

У свою чергу, міністри і депутати від «Народного фронту» хочуть взяти на поруки Мартиненка.

Засідання почалося у п'ятницю, 21 квітня, близько 19.00, після півночі суддя оголосив перерву у розгляді справи Мартиненка до 10.00 суботи, 22 квітня.

Під час засідання 21 квітня суд відхилив клопотання захисту про відвід судді Олександра Бобровника у справі Мартиненка.

Як суд 21 квітня обирав запобіжний захід Мартиненку дивіться у трансляції Громадського.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: