УКРАЇНА

Адвокати Крисіна просять перенести засідання через відрядження

5 березня, 2018 14:47
УКРАЇНА/Адвокати Крисіна просять перенести засідання через відрядження
Зберегти
Вигляд
Адвокати Юрія Крисіна Ігор Васеленко та Тетяна Гнатюк просять перенести судове засідання, аби ознайомитися з матеріалами справи, у зв'язку з тим, що адвокат, котрий вів справу, Євген Солодко, поїхав у відрядження.

Адвокати Юрія Крисіна Ігор Васеленко та Тетяна Гнатюк просять перенести судове засідання, аби ознайомитися з матеріалами справи, у зв'язку з тим, що адвокат, котрий вів справу, Євген Солодко, поїхав у відрядження.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського з зали суду.

Раніше повідомлялося, що під Дарницьким судом у Києві, де розглядають справу Юрія Крисіна, зібралися близько 40 людей

Як відомо, учасники руху «Автомайдан», С14 та громадські активісти, які 4 березня влаштували акцію під будинком Юрія Крисіна, заявили про погрози з його боку.

4 березня під будинком Крисіна влаштували акцію з закликом «не ховатися від правосуддя».

Нагадаємо, Крисін не з'явився на розгляд апеляції у справі про вбивство Веремія, суд перенесли на 19 березня.

Раніше виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун закликала керівництво Інституту серця у Києві пояснити, за якою причиною там на лікуваняі перебуває Юрій Крисін, який звинувачується в організації нападу на журналіста Веремія.

Нагадаємо, 26 лютого до дитячого відділення Інституту серця у Києві, де, як з'ясувалось, перебуває учасник озброєного нападу на журналіста В’ячеслава Веремія — Юрій Крисін, принесли квіти та мандарини. Учасики візиту до лікарні намагалися з'ясувати, чому Крисін перебуває у дитячому відділенні та не з'явився на суд.

Там Крисіна учасники облили зеленкою.

Проте Крисін заявив журналістам, що «не ховається від судів, та буде присутнім на засіданні 1 березня», а також «як спортсмен хоче перевірити своє серце».

Крисін є фігурантом справи про вбивство журналіста В’ячеслава Веремія, яке сталось у період Євромайдану, в ніч на 19 лютого 2014 року поруч із Софійською площею в Києві.

Нагадаємо, що у 2014 році до Крисіна приставили державну охорону через нібито загрозу його життю, а запобіжний захід змінили на домашній арешт.

Водночас Крисін визнає свою провину в побитті Веремія. Відео, як  журналіста б’ють битою, доступне в інтернеті.

Водночас, за цей час він став фігурантом інших справ, зокрема, справи про напад на автозаправну станцію «Народна АЗС» у Києві в районі аеропорту «Жуляни» 5 травня 2016 року.

7 лютого Печерський суд не продовжив цілодобовий домашній арешт Юрієві Крисіну, відхиливши клопотання ГПУ.

У квітні Крисіну дозволили зняти електронний браслет.

Як відомо, 18 січня у Києві громадяни з різних міст України, які працюють у різних сферах, об’єдналися в ініціативну групу  «Небайдужі» з метою підтримки антикорупційної реформи в Україні та реформування правоохоронних органів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Шкаф»: 7 фактів про фігуранта справи «тітушок» Юрія Крисіна.

Більше про:
# Юрій Крисін
Пов`язані новини