Адвокати президента США Дональда Трампа хочуть обмежити в часі розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера щодо можливих зв'язків президентської кампанії з росіянами в обмін на його спілкування зі слідством.

Адвокати президента США Дональда Трампа хочуть обмежити в часі розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера щодо можливих зв'язків президентської кампанії з росіянами в обмін на його спілкування зі слідством.

Про це пише The Washington Post.

«Юридична команда президента хоче донести до Мюллера, що Трамп погодиться на співбесіду за умови дотримання багатьох факторів, в тому числі, що спецпрокурор зобов'язується визначити дату завершення слідства, принаймні тій частини, яка стосується самого Трампа», — йдеться в статті.

Зазначається, що пропозиція полягає в тому, щоб запропонувати 60-денний термін для завершення слідства з дати співбесіди.

Також повідомляється, що адвокати хочуть звузити обсяг та тематику питань до президента з боку команди Мюллера.

У Трампа, зокрема, хочуть, щоб питання стосувалися лише рішення президента щодо звільнення колишнього радника з питань нацбезпеки Майкла Флінна, а також екс-директора ФБР Джеймса Комі.

Раніше повідомлялося, що спецпрокурор США Роберт Мюллер, який розслідує втручання Росії у вибори США, знайшов докази організації каналу зв’язку між сторонами напередодні інавгурації Дональда Трампа.

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату.

На слуханнях у Комітеті з розвідки колишній секретар Департаменту внутрішньої безпеки США Джей Джонсон заявив, що замовником хакерських атак під час виборів президента у 2016 році був особисто Путін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: CNN показав документальний фільм про втручання Путіна у вибори в США.

Путін назвав звинувачення щодо контактів РФ з кампанією Трампа «вигадкою опозиції».

Адвокати президента США Дональда Трампа порадили йому не відповідати на запитання спецпрокурора Роберта Мюллера у справі про розслідування контактів з Росією під час виборів.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile