За даними видання, адвокати стверджують, що конституція США дозволяє Трампу припинити дане розслідування, ба більше — скористатися правом на помилування.

Адвокати президента США Дональда Трампа у листі спецпрокурору Роберту Мюллеру заявили, що глава Сполучених Штатів непідсудний за звинуваченням у перешкоджанні розслідуванню справи про російське втручання у вибори 2016 року.

Про це пише The New York Times з посиланням на документ.

За даними видання, адвокати стверджують, що конституція США дозволяє Трампу припинити дане розслідування, ба більше — скористатися правом на помилування.

Юристи Трампа також вказують на те, що виклик Трампа на допит по принизить американського лідера перед усім світом, так як зайнятість завадить йому підготувати відповіді на питання Мюллера.

Адвокати президента підтвердили інформацію, опубліковану TNYT, а Рудольф Джуліані навіть заявив, що юристи подадуть до суду на спецпрокурора Роберта Мюллера, якщо він викличе Дональда Трампа повісткою для надання свідчень в рамках розслідування з приводу втручання Росії в американські вибори 2016 року.

Про це Джуліані заявив в ефірі телекомпанії ABC.

Раніше Комітет Сенату США з питань розвідки офіційно погодився із висновками американських розвідувальних служб, які переконані, що Росія втручалася у вибори президента США з метою допомоги на той час кандидату Дональду Трампу.

У лютому 2018 США вперше висунули звинувачення 13 громадянам Росії щодо втручання у вибори президента США. Серед обвинувачених — бізнесмен Євген Пригожин, наближений до президента Росії Володимира Путіна.

У березні 2018 повідомлялося, що Facebook не виявив доказів втручанняРосії у референдум щодо Brexit.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile