Міжнародний аеропорт «Бориспіль» (Київ) оголосив про намір запустити термінал «F» до початку літа 2019 року.

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» (Київ) має намір запустити термінал «F» до початку літньої навігації 2019 року.

Про це повідомив перший заступник гендиректора аеропорту Євген Дихне сьогодні під час прес-конференції передає «Інтерфакс-Україна».

«У пікові навантаження аеропорт «Бориспіль» вичерпав свої можливості, так що термінал «F» відкриємо до літньої навігації 2019 року», — сказав Дихне.

«Ми до цього готуємося і, в першу чергу, це пов'язано з нашими розрахунками щодо підвищення пасажиропотоку. Другий важливий фактор — це те, що в терміналі «D» в пікові години ми досягли максимальної пропускної здатності і далі не можемо забезпечувати обслуговування авіакомпаніям, які замовляють слоти на піковий час», — підкреслив топ-менеджер.

Він зазначив, що через перезавантаженість терміналу «D» аеропорт вимушений відмовляти авіакомпаніям у польотах.

Євген Дихне додав, що в термінал «F» будуть переведені ті авіакомпанії, які літають в піковий час, але не беруть участі в трансферній програмі аеропорту і не привозять транзитних пасажирів.

Він також нагадав, що за домовленістю, після відкриття терміналу «F» туди переведуть рейси авіакомпанії Ryanair.

Термінал «F», побудований до чемпіонату Європи з футболу у 2012 році, пізніше законсервували через нерентабільність його діяльності, також звідти вивезли частину обладнання.

Адміністрація «Борисполю» повідомляла, що для відновлення його діяльності потрібно, щоб авіакомпанії виконували не менше 15 рейсів на день.  «У нас є програма, коли за 120 днів ми можемо його розконсервувати, інвестувавши за цей час від 70 до 80 мільйонів гривень», — розповідав в 2017 році керівник аеропорту Павло Рябікін.

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» — найбільший в України. Він має дві злітно-посадкові смуги та чотири пасажирські термінали і поштово-вантажний комплекс. Минулого року послугами аеропорту скористувались 10,5 мільйонів пасажирів.

Нагадаємо, що 22 травня в Укрзалізниці повідомили, що проект швидкісної залізниці до аеропорту «Бориспіль» готовий на 25%, а після запуску вартість проїзду там складатиме 80 гривень.

Наприкінці березня повідомлялося, що в Укрзалізниці готуються до будівництва експресу Київ-Бориспіль.

Раніше ірландський лоукостер Ryanair, який почне літати в Україну з осені 2018 року, змінив час відправлення та прибуття своїх літаків у «Бориспіль».

15 лютого 2018-го в Ryanair підтвердили вихід на українськийринок. Повідомлялось, що лоукостер Ryanair літатиме з України за 15 рейсами з осені 2018 року

Міністр інфраструктури Володимир Омелян анонсував рейси лоукостера ще в 4 українських міста.

Найдешевші квитки Ryanair коштуватимуть 10 євро.

Поділитись: