З 28 грудня Миколаєвський міжнародний аеропорт поновить повноцінну роботу і почне здійснювати чартерні авіаперевезення.

Про це повідомив виконувач обов’язків директора аеропорту Федір Барна.

За його словами, летовище пройшло перевірку Державною авіаційною службою України та отримало сертифікати відповідності за 3 напрямкам: «забезпечення обслуговування пасажирів та багажу», «обслуговування на пероні та місцях стоянок повітряних суден» та «наземне адміністрування в аеропорту».

«Це дає змогу Миколаївському міжнародному аеропорту після довгої 5-річної перерви повноцінно відновити свою роботу по наданню аеропортових послуг авіакомпаніям», — зазначив Барна.

Директор аеропорту розповів, що з 28 грудня з Миколаєва двічі на тиждень здійснюватимуться рейси до єгипетського курортного міста Шарм-еш-Шейх.

«Також було представлено новий логотип аеропорту, загальна композиція елементів якого символізує «тризуб», — додав Барна.

Логотип Миколаївського міжнародного аеропорту
Фото: Федір Барна/Facebook

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Договір, якого не було: що не так з ремонтом Миколаївського аеропорту

Нагадаємо, у квітні 2018 року Барну призначили в.о. директоар аеропорту.

Нагадаємо, Барна є фігурантом розслідування миколаївских журналістів про ремонт аеровокзалу.

У січні 2018 року журналісти оприлюднили аудіозапис наради, в якому голос, схожий на голос Федора Барни наполягає на тому, аби тодішнє керівництво аеропорту на чолі з Михайлом Галайком, Максимом Карпіним та Владиславом Волошиним провело тендер на ремонт аеровокзалу на роботи, котрі вже на той час виконувала миколаївська компанія «Житлопромбуд-8».

Колишнього директора Михайла Галайка 26 грудня 2017 року затримала прокуратура нібито за спробу дати хабар губернатору Савченку. 

Його місце посів Герой України Владислав Волошин. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Небо над Миколаєвом: що відомо про загибель льотчика Волошина.

18 березня 2018 Волошин вчинив самогубство у власній квартирі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Самогубство Волошина, хабарі та знайомство з Юрієм Крисіним — інтерв'ю очільника Миколаївської ОДА Олексія Савченка.

Поділитись: