УКРАЇНА

Агентство розшуку активів готове отримати в управління Межигір’я — радниця голови АРМА

13 червня, 2018 21:24
УКРАЇНА/Агентство розшуку активів готове отримати в управління Межигір’я — радниця голови АРМА
Зберегти
Вигляд
Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) повністю готове до отримання в управління колишньої резиденції Віктора Януковича — Межигір’я.

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) повністю готове до отримання в управління колишньої резиденції Віктора Януковича — Межигір’я.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському повідомила радниця голови агентства Олена Галігузова.

«Ми віримо, що цей об’єкт буде повністю передано в управління АРМА. Ми до цього повністю готові. А далі — треба знайти найкращого управителя на цей об’єкт», — сказала Галігузова.

На питання про те, що буде з Межигір’ям після передання в управління агентству, радниця голови наголосила, що цей об’єкт треба зберегти та доглядати.

«У нашому випадку треба зберегти цей об’єкт, бо суспільство відвідує його. За ним треба доглядати. І він може приносити прибуток від управління», — сказала Галігузова.

Водночас юристка Центру протидії корупції Тетяна Шевчук зауважила, що майно Межигір’я перебуває у різному статусі. Земля — формально повернена державі, як і стара резиденція, однак кому належить рухоме майно — досі не відомо.

Шевчук наголошує, що для того, аби Межигір’я було передано в управління АРМА, усе його майно має бути в однаковому статусі.

АРМА управляє активами, які арештовані в рамках кримінального провадження. Активи агентству передають ухвалою суду.

30 листопада 2017 року Межигір'я перейшло у власність держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виглядає «Межигір’я» через 3 роки після втечі Януковича.

Раніше повідомлялося, що Міністерство екології та природних ресурсів України ініціюватиме перед Кабміном проведення інвентаризації урядової резиденції «Межигір’я».

Суд визнав недійсним договір про передачу Межигір’я у приватну власність.

У квітні 2017 року суд задовольнив скаргу «Надр України» про відчуження майна «Межигір’я».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Межигірський зоолог

Пов`язані новини