Через запровадження у світі карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням коронавірусу, акції сервісу відеоконференцій Zoom подорожчали у понад 2 рази.

Так, наразі акції компанії коштують близько 143 доларів, хоча наприкінці січня коштували близько 70 доларів, свідчать дані аналітичних платформ для роботи з фінансовими ринками.

Таке зростання пов'язане суттєвим зростанням попиту на послуги компанії: роботодавці масово переводять своїх співробітників на віддалену форму працевлаштування, тому частіше використовують подібні сервіси.

23 березня акції Zoom показали рекордне зростання на 22%, сягнувши майже 160 доларів, передає Bloomberg. Це зростання відбулося на тлі загального падіння акцій практично всіх компаній, пов'язане з панікою на фінансових ринках та пандемією коронавірусу.

Через пандемію коронавірусу на світових фінансових ринках триває паніка та криза.

16 березня світові фондові ринки через кризу, спричинену коронавірусом, просіли на більш ніж 12%. Ціни на нафту впали нижче 29 доларів за барель.

Через це на біржі застосували механізм призупинки торгів акціями на 15 хвилин. Подібний механізм востаннє застосовували 12 березня, а перед цим — 9 березня.

Не заспокоїло паніку інвесторів на ринку навіть рішення Федеральної резервної системи США знизити ключову ставку до 0-0,25% річних (це має стимулювати економічну активність та здешевити кредити у США).

12 березня найбільші фондові індекси США «просіли» на понад 7%, а за підсумками торгів падіння акцій стало найбільшим з 1987 року.

19 березня ціни на нафту впали до 17-річного мінімуму.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile