Акції американської компанії Tesla виросли на 21% після публікації фінансової звітності за 3 квартали 2019 року. Прибуток Tesla був несподівано високим для інвесторів.

Про це повідомляє Reuters.

За результатами 3-го кварталу Tesla отримала 6,3 мільярда доларів доходів, що означає прибуток на одну акцію у розмірі 1,86 долара. Після оголошення цих фінансових показників, акції Tesla підскочили вище 300 доларів за одну акції вперше з березня 2019 року.

У компанії зазначають, що скоротили свої видатки на виробництво машин на 16%. Також там очікують невдовзі запустити роботу нового заводу — Gigafactory у Китаї, неподалік Шанхаю.

Також у 3 кварталі Tesla встановила власний рекорд з кількості продажів електромобілів, однак тоді це не переконало інвесторів, і акції компанії впали.

У другому кварталі 2019 року Tesla отримала понад 400 мільйонів доларів збитків.

Напередодні повідомлялось, що Tesla анонсувала запуск власних страхових послуг.

Наразі ринок електромобілів у світі переживає свою першу кризу. Так, за підсумками липня 2019 року обсяги продажів електромобілів у світі впали на 14%. Це сталося вперше в історії.

Раніше повідомлялось, що обсяги продажів електромобілів впали у Китаї. Падіння склало 4,7%. Експерти пов’язували таку ситуацію на ринку торговельною війною зі США.

Поділитись: