Американська компанія Tesla опублікувала дані щодо отриманого прибутку у другому кварталі 2019 року. Так, збиток за квітень-червень 2019 року склав 408,3 мільйона доларів.

Про це повідомляє CNBC.

Зазначається, що у розрахунку на одну акцію збиток Tesla склав 2,31 долара. Водночас за аналогічний період минулого року цей показник був вдвічі більшим при загальному збитку компанії у 717,5 мільйона доларів.

Зазначається, що новини про збиток Tesla призвели до обвалу цін на акції компанії. Так ввечері 24 липня цінні папери Tesla подешевшали на більш ніж 10%.

Голова Tesla Ілон Маск зазначив в інтерв'ю одному з ділових видань, що очікує, що його компанія вийде на беззбитковий рівень вже у цьому кварталі. Зазначимо, що наразі виручка Tesla постійно зростає, проте вона досі не може перевищити витрат компанії.

На початку липня Tesla звітувала про збільшення обсягів продажів своїх електромобілів на 51,1%.

За підсумками першого кварталу 2019 року Tesla отримала понад 700 мільйонів доларів збитку.

У березні 2019 року Tesla почала постачати нові електромобілі до Європи. Норвегія є одним з найбільш перспективних ринків для компанії. До цієї країни Tesla поставила електромобілів більше, ніж до будь-якої іншої країни Європи. Норвегія залишається для Tesla четвертим найбільшим ринком у світі, адже кожна третя продана там автівка має електричний двигун.

1 березня повідомлялось, що компанія Tesla знизить вартість всіх своїх електромобілів на 6%. Для цього там вирішили закрити всі свої автосалони та здійснювати продаж електромобілів онлайн. Однак пізніше від цих планів у Tesla відмовилися, заявивши, що залишать частину своїх автосалонів, а ціни на найдорожчі електромобілі піднімуть на 3%.

15 березня Tesla презентувала новий електромобіль Model Y, який компанія позиціонує як другу доступну модель у лінійці. У нової Model Y панорамний дах та автопілот із функціями допомоги водію.

Поділитись: