Актор Марк Волберг пожертвував 1,5 мільйони доларів до фонду руху Time's Up — весь його гонорар за участь у перезнятій стрічці «Усі гроші світу».

Актор Марк Волберг пожертвував 1,5 мільйони доларів до фонду руху Time's Up — весь його гонорар за участь у перезнятій стрічці «Усі гроші світу».

Time's Up створили для захисту жінок від сексуальних домагань та дискримінації.

Американський актор оголосив про своє рішення в суботу після того, як стало відомо, скільки грошей він отримав за свою участь в проекті.

Водночас акторка Мішель Вільямс, яка разом із Волбергом виконувала головну роль, отримувала всього лише 80 доларів за знімальний день.

Мішель Вільямс — одна із засновниць руху Time's Up. Всього за свою роботу у фільмі вона отримала, за даними Guardian, менше 1 тисячі доларів.

Волберг, за даними журналу Forbes, в 2017 році виявився найбільш високооплачуваним актором в світі, та став «найбільш  переоціненним актором року».

У підсумку він заявив, що жертвує 1,5 мільйони до фонду руху Time's Up як від свого імені, так і від імені Мішель Вільямс.

Раніше з'явився оновлений трейлер фільму Рідлі Скотта «Всі гроші світу», з якого вирізали усі сцени з актором Кевіном Спейсі і перезняли з іншим актором — Крістофером Пламмером.

Фільм режисера Рідлі Скотта «Всі гроші світу» розповідає про викрадення онука американського мільярдера Жана Пола Гетті в 1973-му році.

Раніше Sony Pictures виключила фільм з програми фестивалю в Лос-Анджелесі.

У жовтні 2017-го на BuzzFeed вийшла стаття, в якій актор Ентоні Репп розповів про домагання з боку Спейсі. Репп стверджує, що в 1986 році той  запросив його на вечірку й спробував зайнятися з ним сексом. Реппу тоді було 14 років. Спейсі вибачився за домагання й оголосив про свою гомосексуальність.

Повідомлялося, що поліція Лондона може розслідувати пов’язані з Кевіном Спейсі випадки домагань.

Спейсі заявив, що шукає лікарів після низки звинувачень у домаганнях до чоловіків і неповнолітніх.

Згодом продюсери повідомили, що шостий сезон американського серіалу «Картковий будиночок», головну роль в якому виконує Спейсі, стане останнім, а пізніше зйомки серіалу призупинили.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile