Проти американського актора Кевіна Спейсі розслідують ще три звинувачення в сексуальних домаганнях.

Проти американського актора Кевіна Спейсі розслідують ще три звинувачення в сексуальних домаганнях.

Про це повідомляє ВВС.

Поліція в період між лютим та квітнем 2018 року отримала заяви про те, що Спейсі домагався до чоловіків у Лондоні та британському місті Глостер.

Разом з трьома новими звинуваченнями, поліція Лондона загалом розслідує шість справ проти Спейсі — п’ять з них стосуються сексуальних домагань та ще одне стосується насильства.

Два з останніх звинувачень Спейсі в сексуальних домаганнях стосуються випадків у Вестмінстері в 1996 році та районі Лондона Ламбеті, третій випадок насильства з боку актора, згідно із заявами, стався в 2013 році в Глостері.

Загалом, 58-річного актора звинуватили у сексуальних домаганнях понад 30 чоловіків.

Актора Кевіна Спейсі звинуватили у домаганнях ще у жовтні 2017 року. На BuzzFeed вийшла стаття, в якій актор Ентоні Репп розповів про домагання з боку Спейсі. Репп стверджує, що в 1986 році Спейсі запросив його на вечірку та спробував зайнятися сексом. Реппу тоді було 14 років.

Спейсі вибачився за домагання й оголосив про свою гомосексуальність. Спейсі заявив, що шукає лікарів після низки звинувачень у домаганнях до чоловіків і неповнолітніх.

Продюсери повідомили, що шостий сезон американського серіалу  «Картковий будиночок», зіркою якого є Спейсі, стане останнім, а пізніше зйомки серіалу призупинили.

У січні 2018 року компанія Netflix відновила зйомки «Карткового будиночку» без Кевіна Спейсі.

Хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях почалася після публікації New York Times про домагання з боку голлівудського продюсера Харві Вайнштейна.

Зокрема, продюсера звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу.

Пізніше голлівудська акторка Роуз Макгоун звинуватила Вайнштейна у зґвалтуванні. Британська акторка Кадіан Ноубл також сказала, що продюсер  домагався її в готельному номері у французьких Каннах. Акторка Пас де ла Уерта заявила, що Харві Вайнштейн двічі її зґвалтував.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань.

 

Поділитись: