Світ

Актора Моргана Фрімена звинуватили у домаганнях

24 травня, 2018 19:14
Світ/Актора Моргана Фрімена звинуватили у домаганнях
Зберегти
Вигляд
Американського 80-річного актора Моргана Фрімена звинуватили у зухвалій поведінці та сексуальних домаганнях.

Американського 80-річного актора Моргана Фрімена звинуватили у зухвалій поведінці та сексуальних домаганнях.

Про це повідомляє телеканал CNN, який поспілкувався з 16 людьми в рамках свого розслідування.

Вісім співрозмовників CNN заявили, що вони стали жертвами домагань актора, інші заявили про його зухвалу поведінку, очевидцями якої їм довелося стати.

Одна з жінок, ім’я якої не називається, звинуватила Фрімена у домаганнях під час роботи над комедією «Красиво піти», в якій знімався актор. Інцидент стався у 2015 році.

Жінка стверджує, що Фрімен торкався її проти її волі та коментував фігуру й одяг, в якому вона ходила. Також, за словами жінки, актор торкався її нижньої частини спини.

«Фрімен намагався задерти мою спідницю та питав, чи одягла я спідню білизну», — розповіла жертва домагань актора. Вона додала, що попри відмови актор продовжував це робити, доки його колега Алан Аркін не зробив Фрімену зауваження.

Ця історія стала не єдиним звинуваченням Фрімена у домаганнях. Інша співрозмовниця CNN, яка очолювала продакшн фільму «Ілюзія обману» у 2012 році, розповіла про сексуальні домагання актора до неї та до її асистентки.

Нагадаємо, що хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях в Голлівуді почалася після публікації New York Times про домагання з боку продюсера Харві Вайнштейна.

Історія журналістів спровокувала масштабний рух проти домагань #MeToo у США, а також виграла Пулітцерівську премію.

Зокрема, продюсера звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу. Пізніше голлівудська акторка Макгоун звинуватила Вайнштейна в зґвалтуванні.

Через велику кількість заяв щодо сексуальних домагань у Лос-Анжелесі заявили, що створять підрозділ з розслідувань сексуальних домагань у Голлівуді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань.

6 грудня 2017 року TIME обрав персоною року колективного «порушника мовчання» — тих, хто відкрито заявив світові про домагання, зокрема, в Голлівуді.

Пов`язані новини