У Києві вшановували пам'ять Героїв Небесної Сотні, Україна здобула першу золоту медаль на Олімпіаді, а в Ірані розбився пасажирський літак.

У Києві вшановували пам'ять Героїв Небесної Сотні, Україна здобула першу золоту медаль на Олімпіаді, а в Ірані розбився пасажирський літак.

Громадське підготувало добірку головних новин дня:

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні відбувся молебень пам’яті загиблих учасників Революції Гідності. На заході були присутні понад 100 людей, вони співали гімн України та вигукували гасла Революції гідності.

Крім того, у Києві 18 лютого прихильники депортованого до Польщі Саакашвілі та інші люди влаштували «Марш за імпічмент», кілька тисяч учасників маршу прийшли під Верховну Раду.

Пізніше на Подолі учасники «Добровольчого руху ОУН», лідером якого є Микола Коханівського напали на будівлі «Сбербанку», «Альфа банку» і «Росспівробітницва», розбивши вікна.

Учасники «Добровольчого руху ОУН» під час акції у Києві під Сбербанком, фото: Дмитро Реплянчук/Громадське

Фрістайліст Олександр Абраменко на Олімпіаді-2018 18 лютого здобув для України першу медаль на Іграх — золоту. Це також перша олімпійська медаль для України з фрістайлу за всю історію.

В Ірані 18 лютого розбився пасажирський літак, на борту якого було 66 людей, усі вони загинули. Літак прямував із Тегерану до міста Ясудж. Літак належав іранській авіакомпанії Iran Aseman Airlines.

У дагестанському Кизлярі подружня пара вчинила стрілянину по натовпу людей, присутніх на святкових гуляннях з приводу Масляної. Внаслідок атаки п'ятеро людей загинули. Один з нападників був вбитий правоохоронцями.

Глава Білорусі Лукашенко заявив, що країна готова відправити миротворців на Донбас, однак якщо президенти Порошенко та Путін досягнуть між собою такою домовленості.

Поділитись: