УКРАЇНА

Активістів «Автономного опору» у Львові відвезли до відділення поліції

14 жовтня, 2017 20:53
УКРАЇНА/Активістів «Автономного опору» у Львові відвезли до відділення поліції
Зберегти
Вигляд
Активісти лівої організації «Автономний опір» повідомили, що правоохоронці у Львові відвезли їх до райвідділення поліції після того, як їх не пустили на марш УПА.

Активісти лівої організації «Автономний опір» повідомили, що правоохоронці у Львові відвезли їх до райвідділення поліції після того, як їх не пустили на марш УПА.

Про це Громадському повідомив один із активістів Євген Васильєв.

За його словами, усіх активістів посадили у автобус і відвезли до Залізничного відділу поліції ГУНП у Львівській області.

Він зазначив, що зараз усі вони перебувають під відділенням, у будівлю поки нікого не пускали.

Васильєв додав, що під час перевезення силу до активістів не застосовували, до відділення привезли близько 16 людей.

Раніше активісти «Автономного опору» повідомили, що представники поліції та ультраправих організацій не пустили їх на марш УПА. Також активісти заявляли, що їм підкинули зброю.

Нагадаємо, вранці 12 жовтня у Львові працівники СБУ провели обшуки у помешканнях і затримали 7 учасників організації лівих націоналістів «Автономний опір». Їх підозрюють у підготовці державного перевороту.

Після дня допитів у Львівському міському управлінні поліції, усіх відпустили, але вручили повістки на подальші допити. Серед затриманих — учасники кримського Євромайдану Максим Осадчук та Денис Мацола.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що треба знати про обшуки і затримання активістів «Автономного опору».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини