УКРАЇНА

Активістка Femen, яка напала на Земана, мала підроблене посвідчення журналістки

13 січня, 2018 14:45
УКРАЇНА/Активістка Femen, яка напала на Земана, мала підроблене посвідчення журналістки
Зберегти
Вигляд
lead
Активістка Femen Анжеліна Діаш, яка влаштувала акцію на виборчій дільниці у Чехії і напала на чинного президента країни Мілоша Земана, надала підроблене посвідчення журналістки «Української правди».

Активістка Femen Анжеліна Діаш, яка влаштувала акцію на виборчій дільниці у Чехії і напала на чинного президента країни Мілоша Земана, надала підроблене посвідчення журналістки «Української правди».

Про це стало відомо з листа на адресу «УП» від чеської поліції.

У поліції повідомили, що затримана після акції дівчина надала редакційне посвідчення. «Українська правда» заявляє, що вона не працює на видання і ніколи не працювала. 

Документ, який надала Діаш для акредитації, підроблений, такого реєстраційного номеру не існує, а редакційні посвідчення «УП» виглядають інакше. 

12 січня 2017-го у Чехії активістка Femen кинулася до президента Земана на виборчій дільниці. Жінка кричала «Земан — путінська повія», те саме було написано на її грудях.

12-13 січня Чехія обирає президента. Ним може залишитися чинний глава держави Мілош Земан, утім, існує вірогідність, що найвищій пост у державі обійме хтось інший. З-поміж усіх кандидатів найбільше шансів має Їржі Драгош — колишній очільник Академії наук Чехії. 

ЧИТАЙТЕ: Боротьба за гідність: чого очікувати від виборів у Чехії.

Пов`язані новини