Активістці FEMEN Анжеліні Діаш, яка напередодні перервала зустріч президентів Білорусі та України в Києві, обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Активістці FEMEN Анжеліні Діаш, яка напередодні перервала зустріч президентів Білорусі та України в Києві, обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Відповідне рішення ухвалив Печерський районний суд, задовільнивши таким чином клопотання прокурора Валентина Наумовича, передає кореспондент Громадського.

Крім того за рішенням суду їй необхідно здати паспорти для виїзду за кордон і не відлучатися без дозволу слідчого з міста проживання.

Фото: hromadske/Богдан Хворостяний

Сама ж дівчина заявила, що винною себе не вважає.

«Цією акцією протесту я хотіла показати, що країна, яка є демократичною, в якій люди помирали за демократичні свободи не повинна приймати так вільно диктатора Лукашенка. Білорусь – це країна, яка після Радянського Союзу проживає у диктатурі Лукашенка. Це країна, яка не має демократичних свобод. Це є мертва країна, тому я скандувала «Живе Білорусь», – сказала вона в коментарі Громадському під час засідання в суді.

На питання чи часто вона бувала в Білорусі вона відповіла: «Я була в Білорусі, в Гомелі. Я на власні очі бачила що там було».

Раніше її адвокат Ярослав Яценко повідомив, що активістці FEMEN інкримінують хуліганство, поєднане з опором представнику влади.

Також захисник заявив, що його не пускали до підзахисної понад 6 годин.

Нагадаємо, на церемонії підписання офіційних документів між Україною і Білоруссю президентами Петром Порошенком та Олександром Лукашенком, активістка FEMEN оголила груди, скандуючи при цьому гасло «Живе Білорусь». 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: