Фото:

Joanna Stern / Twitter

Під час осінньої презентації новинок Amazon показав дрон для охорони будинку — Always Home Cam. Пристрій розробила дочірня компанія Amazon — Ring, офіс розробки якої розташований у Києві.

Принцип роботи Always Home Cam простий. У звичайному стані дрон перебуває в станції, але активується, якщо хтось намагається проникнути в будинок за відсутності господаря. При цьому безпілотник досить гучно дзижчить — це, за задумом розробників, має відлякати ймовірного крадія.

Крім того, вбудована в дроні камера транслює зображення на смартфон клієнта в режимі реального часу. Тож власник зможе побачити, хто прокрався до його будинку. Запускати дрон можна і просто в будь-який час — аби оглянути будинок.

Always Home Cam почнуть продавати лише в наступному році. Amazon поки не оголошувала ціни охоронного безпілотника.

Ring — американська компанія, яка виготовляє товари для домашньої безпеки, зокрема камери спостереження. Головний офіс розташовується в Санта-Моніці, штаті Каліфорнія, а девелоперський офіс — у Києві.

Компанію Ring заснувала українка Кіра Рудик, яка нині очолює партію «Голос». У 2018 році Amazon придбав Ring за 1 мільярд доларів.

Поділитись: