Житель американського міста Детройт Сонтор Томас, який відсудив у свого колишнього роботодавця компенсацію через звільнення, подав за расизм до суду на банк. Його працівники викликали поліцію, коли він намагався покласти виграні в суді кошти.

Про це повідомляє BBC.

Сонтор Томас незадовго до інциденту виграв суд у колишнього роботодавця, де довів, що був звільнений на підставі расової дискримінації. Сума виплаченої йому компенсації не повідомляється.

Після цього Томас пішов до відділення місцевого банку — де в нього вже два роки був відкритий рахунок, — аби покласти гроші на депозит. Працівники банку сказали, що їм потрібно перевірити наданий чоловіком чек — а через 10 хвилин до відділення прибуло четверо поліцейських. З’ясувалося, що в банку виникли підозри через походження грошей.

«Я не показував їм, що засмучений. Я хотів переконатися, що лишаюся якомога спокійним, бо не хотів бути черговою людиною, яка лежатиме на землі й казатиме: «Не можу дихати», — розповів журналістам Сонтор Томас. На місце події прибув його адвокат, який пояснив походження коштів його клієнта.

Пізніше чоловік усе ж поклав гроші на депозит в іншому банку і подав до суду на банк, працівники якого викликали поліцію.

Сам банк у своїй заяві висловив жаль із приводу інциденту: «Не слід було залучати місцеву поліцію. Ми рішуче засуджуємо расизм і дискримінацію будь-якого штибу».

Поділитись: