Американська авіакосмічна компанія евакуювала з США 15 українців
Фото:

Посольство України у США

З Вашингтонського міжнародного аеропорту Даллес 9 квітня відправилися додому 15 українців. Їх в Україну повезли літаком авіакосмічної компанії «Нортроп Грумман».

Про це повідомили в посольстві України в США.

Там зазначили, що з компанією про чартер вдалося домовитися дипломатам.

«Компанія «Нортроп Грумман» вже декілька років співпрацює з українськими космічними бюро та у квітні планувала відправляти чартер, щоб забрати з України у США українських конструкторів, які допомагають в рамках проєкту зі створення ракети-носія «Антарес», який кожні пів року доставляє вантаж до Міжнародної космічної станції», — зазначили у посольстві.

 

Відтак, компанія, вирушаючи в Україну, погодилася взяти на борт 15 українців, які застрягли у США через карантинні обмеження.

«Спеціальний літак мав обмежену кількість місць та забрав лише тих громадян, які подались на програму до Посольства України в США та потребували невідкладної медичної, фінансової або побутової допомоги», — йдеться у повідомленні.

Раніше у МВС повідомляли, що повернення українських громадян з-за кордону та організація рейсів для евакуації будуть прив’язані до здатності України забезпечити обсервацію усім евакуйованих.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: