Світ / США

Американські конгресмени вимагають відкласти зняття санкцій з компанії російського олігарха Дерипаски

Департамент у закордонних справах США
Світ/США/Американські конгресмени вимагають відкласти зняття санкцій з компанії російського олігарха Дерипаски
Зберегти
Вигляд
Голови комітетів Конгресу США, які представляють Демократичну партію, написали відкритого листа міністру фінансів США Стівену Мнучіну з вимогою відкласти розгляд питання про зняття санкцій з компанії «Русал» та EN+, які належать наближеному до Кремля російському олігарху Олегу Дерипасці.

«У відповідь на повідомлення від 19 грудня про те, що Міністерство фінансів намагається припинити санкції проти трьох компаній, пов’язаних з Дерипаскою, конгресмени написали міністру фінансів вимогу провести зустріч з членами Конгресу та відкласти зняття санкцій до того, як це питання розглянуть», — йдеться у повідомленні, опублікованому на сайті комітету у закордонних справах.

Зазначається, що конгресмени наразі не можуть розглянути питання про припинення санкцій проти компаній Дерипаски, як цього вимагає американський закон про санкції, через «шатдаун». Саме тому вони вимагають від міністра фінансів більше часу на розгляд даного питання.

19 грудня стало відомо, що Міністерство фінансів США планує зняти санкції з компаній російського олігарха Олега Дерипаски, серед яких найбільший у світі виробник алюмінію компанія «Русал».

Нагадаємо, у квітні 2018 року США запровадили санкції проти російських олігархів, наближених до президента Путіна у справі щодо втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Акції компанії «Русал» російського олігарха Дерипаски впали вдвічі після санкцій США. Компанії США почали анулювати контракти з російськими організаціями зі списку санкцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому російські олігархи втрачають гроші

Пов`язані новини