Війна / Крим

Американський телеканал CNN назвав Сімферополь російським містом

CNN
Війна/Крим/Американський телеканал CNN назвав Сімферополь російським містом
Зберегти
Вигляд
Американський телеканал CNN назвав Сімферополь в анексованому Криму територією Росії.

У матеріалі про те, як Новий рік зустріли по всьому світу, CNN зібрали фотографії святкувань від Сіднея до Нью-Йорка. До добірки потрапили і феєрверки в Сімферополі.

Однак фотографія підписана як «У центрі міста запустили феєрверки. Сімферополь, Росія».

Цю фотографію CNN взяв у фотоагентства Getty Images, а зробив цей кадр фотограф російського федерального інформагентства ТАСС Сергій Малгавко.

На це відреагувало посольство України в США.

«Ми сподіваємося, що наші друзі з CNN будуть краще перевіряти факти і обирати контент. Сімферополь — українське місто в Криму, який окупований Росією», — заявило посольство.

Зазначимо, що в попередніх матеріалах про Україну CNN називав Крим анексованим та захопленим Росією.

Раніше британська газета The Times надрукувала карту Росії з Кримом. А чеський державний перевізник розробив щоденники з «російським» Кримом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Це чиясь цілеспрямована робота» — віце-прем’єр про карти без Криму на українських каналах.

На території українського Криму 16 березня 2014 року відбувся невизнаний світовою спільнотою так званий «референдум» про статус півострова. Президент Росії Володимир Путін 18 березня 2014 року одноосібно оголосив про «включення Криму до складу РФ». Відтак Росія анексувала українську територію.

Україна, Європейський союз та Сполучені Штати не визнали результати голосування на так званому «референдумі» та запровадили санкції проти Росії.

Пов`язані новини