ENRU

Британська газета The Times надрукувала карту Росії з Кримом — посольство

Британське видання The Times опублікувало карту Росії, віднісши до РФ анексований Кримський півострів. Україна закликала видання виправити цю помилку.

Про це йдеться у повідомленні Посольства України в Великої Британії.

«Посольство звертає увагу видання на той факт, що неприйнятно відзначати на своїх картах Крим, який був незаконно анексований у 2014 році, у складі Росії. Ми вимагаємо змінити карту», — наголосили дипломати.

У посольстві показали фото, на якому помітно, що карта Росії з Кримом з'явилася в номері газети, де були опубліковані локації Чемпіонату світу з футболу-2018.

The Times поки не коментувала це повідомлення.

Нагадаємо, у травні в Івано-Франківську активісти виявили у відділені «Укрпошти» календар до Чемпіонату світу з футболу-2018, на карті якого Крим був позначений як частина Росії.

Нагадаємо, що телеканал «UA: Перший», що входить до Національної суспільної телерадіокомпанії, ввечері 16 березня помилково показав карту України без Криму.

Пізніше повідомлялося, що телеканал СТБ показав у ефірі карту України без Криму. За два дні телеканал опублікував заяву, в якій назвав показ карти  без окупованого півострова «неприпустимою помилкою».

Після цього інциденту СТБ звільнив режисера монтажу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Це чиясь цілеспрямована робота» — віце-прем’єр про карти без Криму на українських каналах.