УКРАЇНА

Британська газета The Times надрукувала карту Росії з Кримом — посольство

9 липня, 2018 17:51
УКРАЇНА/Британська газета The Times надрукувала карту Росії з Кримом — посольство
Зберегти
Вигляд
Британське видання The Times опублікувало карту Росії, віднісши до РФ анексований Кримський півострів. Україна закликала видання виправити цю помилку.

Британське видання The Times опублікувало карту Росії, віднісши до РФ анексований Кримський півострів. Україна закликала видання виправити цю помилку.

Про це йдеться у повідомленні Посольства України в Великої Британії.

«Посольство звертає увагу видання на той факт, що неприйнятно відзначати на своїх картах Крим, який був незаконно анексований у 2014 році, у складі Росії. Ми вимагаємо змінити карту», — наголосили дипломати.

У посольстві показали фото, на якому помітно, що карта Росії з Кримом з'явилася в номері газети, де були опубліковані локації Чемпіонату світу з футболу-2018.

The Times поки не коментувала це повідомлення.

Нагадаємо, у травні в Івано-Франківську активісти виявили у відділені «Укрпошти» календар до Чемпіонату світу з футболу-2018, на карті якого Крим був позначений як частина Росії.

Нагадаємо, що телеканал «UA: Перший», що входить до Національної суспільної телерадіокомпанії, ввечері 16 березня помилково показав карту України без Криму.

Пізніше повідомлялося, що телеканал СТБ показав у ефірі карту України без Криму. За два дні телеканал опублікував заяву, в якій назвав показ карти  без окупованого півострова «неприпустимою помилкою».

Після цього інциденту СТБ звільнив режисера монтажу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Це чиясь цілеспрямована робота» — віце-прем’єр про карти без Криму на українських каналах.

Пов`язані новини