Спецслужби США стверджують, що ядерний полігон в північнокорейському Пунгері все ще придатний для випробувань і може бути введений в експлуатацію в будь-який час.

Спецслужби США стверджують, що ядерний полігон в північнокорейському Пунгері все ще придатний для випробувань і може бути введений в експлуатацію в будь-який час.

Про це агентству Reuters повідомили анонімні джерела в американській розвідці.

Глава КНДР Кім Чен Ин напередодні переговорів з президентом Південної Кореї оголошував про припинення ядерної програми країни та закриття полігону, на якому з 2006 року були проведені шість ядерних випробувань.

Учені китайського університету науки і технології дійшли до висновку, що полігон Пунгері був виведений з ладу після випробувань водневої бомби в вересні 2017 року. Тоді унаслідок обвалення тунелю та обвалу грунту загинули 200 людей.

Раніше Кім Чен Ин заявив про припинення КНДР ядерних випробувань.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп привітав результати історичної зустрічі лідера КНДР Кім Чен Ина та президента Південної Кореї Мун Чже Іна.

27 квітня лідер КНДР Кім Чен Ин та президент Південної Кореї Мун Чже Ін до кінця року підписали договір, що формально поклав край Корейській війні, що тривала 1950-1953-го року.

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін запропонував Північній Кореї об'єднати залізничні мережі двох країн.

Глава КНДР Кім Чен Ин зустрівся з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном у демілітарізованій зоні.

Кім Чен Ин назвав зустріч «моментом початку нової історії ери і світу». Зустріч стала третьою після закінчення війни в Кореї, проте обидва попередніх саміти відбувалися в Пхеньяні. 

Поділитись: