Автор американського видання Washington Examiner Томас Роган, який написав колонку про Керченський міст під назвою «Україна повинна підірвати Кримський міст Путіна», відреагував на початок розслідування проти нього Слідчим комітетом Росії.

Автор американського видання Washington Examiner Томас Роган, який написав колонку про Керченський міст під назвою «Україна повинна підірвати Кримський міст Путіна», відреагував на початок розслідування проти нього Слідчим комітетом Росії.

У новій колонці він припустив, що увага до нього прикута не тільки через колонку «Україна повинна підірвати Кримський міст Путіна» («Ukraine should blow up Putin's Crimea bridge»), але й через інші статті з критикою Кремля.

«Я поважаю російський народ і його історію, проте у мене немає ніякої поваги до режиму, який представляє загрозу», — зазначив він.

Також Роган додав, що не шкодує про свій матеріал.

 «Чи шкода мені за свою статтю? Ні. Хоча я міг би чіткіше написати про те, що моя пропозиція (підірвати Керченський міст — ред.) мала бути реалізованою без жертв... Я усе ще наполягаю: якщо ви будуєте щось на чужій території без схвалення власника, у нього є право знищити плоди вашої праці», — зазначив Роган.

Журналіст повідомив,що отримав понад 60 погроз у Twitter, але при цьому його підтримав МЗС України.

Нагадаємо, 15 травня президент РФ Володимир Путін відкрив Керченський міст.

Раніше повідомлялося, що сім компаній з Нідерландів підозрюють у причетності до будівництва Керченського мосту.

Міністерство інфраструктури раніше заявило, що Україна готує санкції щодо компаній, причетних до зведення «Кримського» мосту.

Росія розпочала будівництво мосту через Керченську протоку після анексії Криму навесні 2014 року. У серпні минулого року РФ почала встановлювати арку «Кримського мосту».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фальстарт Путіна на Керченському мості

Раніше, Слідком РФ заявив, що допитає німецького спортивного журналіста Хайо Зеппельта, стосовно його документальних фільмів про російський допінг-скандал, у разі його відвідин Чемпіонату світу з футболу.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile