Політика

Американці вважають Путіна розумнішим і здатним обдурити Трампа – коментарі аналітиків

7 липня, 2017 15:44
Політика/Американці вважають Путіна розумнішим і здатним обдурити Трампа – коментарі аналітиків
Зберегти
Вигляд
Є припущення, що саме після цієї зустрічі Трамп може більш конкретно сформулювати тон політики по відношенню до Росії та Східної Європи.

В американців існують побоювання з приводу того, що Володимир Путін може «обдурити» Дональда Трампа, оскільки російського президента вважають розумнішим за його американського колегу.

Про це повідомляє журналістка Громадського Наталка Гуменюк, яка поспілкувалась з американськими експертами та аналітиками з Росії та Східної Європи у Варшаві, де напередодні з офіційним візитом перебував президент США Дональд Трамп.

Крім того, коментуючи зустріч президентів США і Росії на полях саміту «Великої двадцятки», експерти звертають увагу на фактичну відсутність інсайдів щодо тем, які можуть обговорити Трамп із Путіним.

«Тільки Трамп та дуже мало людей із його найближчого оточення знають, про що буде розмова із Путіним», – цитує коментарі аналітиків журналістка Громадського.

Крім того, є припущення, що саме після цієї зустрічі Трамп може більш конкретно сформулювати тон політики по відношенню до Росії та Східної Європи.

Нагадаємо, що зустріч президентів США і Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна в німецькому Гамбурзі запланована на 16:45 за київським часом і триватиме близько 30 хвилин. Про це йдеться в оприлюдненому спікером Білого дому розкладі американського президента щодо саміту «Великої двадцятки».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Сім’я, Свобода, Країна і Бог»: як Трамп зробив ставку на Східну Європу — репортаж з Варшави.

Головні цитати Трампа у Варшаві: газова незалежність та безпека для Європи

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини