У нідерландській столиці Амстердамі відновила роботу Вулиця червоних ліхтарів — район міста, в якому надають секс-послуги. Раніше її, як і багато інших закладів, закрили через коронавірус. Утім відновити роботу дозволили лише за умови дотримання нових правил, як-от заборона поцілунків.

Про це повідомляє AFP.

Вулиці червоних ліхтарів, як і решті закладів, що надають секс-послуги, дозволили відкритися з 1 липня. Раніше влада Нідерландів планувала продовжити заборону на їх роботу до вересня, але через покращення ситуації з коронавірусом країна почала відкриватися раніше.

Секс-працівників зобов’язали дотримуватися нових правил, аби убезпечитися від зараження коронавірусом. Під час призначення зустрічі вони мають уточнити в клієнта (клієнтки), чи той (та) не мають симптомів коронавірусу і чи почувається добре.

Також після кожного прийому потрібно мити руки й змінювати постільну білизну, а також дезінфікувати все, чого торкався клієнт (клієнтка). Водночас забороняються контакти обличчям — фактично це означає, що не можна цілуватися. Але носіння маски під час процесу необов’язкове.

Нідерланди легалізували секс-роботу в 2000 році. За офіційною статистикою, в Амстердамі працює близько 7 тисяч секс-працівників. Вони зареєстровані в місцевій податковій службі та сплачують податки до бюджету.

Станом на 3 липня в Нідерландах із початку епідемії понад 50 тисяч людей хворіли чи хворіють коронавірусною хворобою, з них 6132 померли.

Загалом у світі коронавірусною хворобою хворіли або хворіють 10 991 872 людини, з них 6 150 606 — одужали, а 524 176 — померли. Зараз від хвороби лікуються 4 317 090 людей.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: