Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду змінив запобіжний захід колишньому начальнику поліції Одеської області Дмитру Головіну із домашнього арешту на заставу у розмірі 525 500 гривень.

Також, як повідомляє пресслужба суду, підозрюваного зобов’язали носити електронний браслет.

Головін також має прибувати до слідчого (детектива), прокурора, слідчого судді, суду за першою вимогою, не змінювати свого місця проживання та утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними у цій справі.

Підозрюваний також має здати на зберігання до Державної міграційної служби свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на перетин кордону.

Строк дії обов'язків — до 16 березня 2020 року включно.

Нагадаємо, колишнього начальника поліції Одеської області Дмитра Головіна затримали 25 липня. Головіна та його заступника підозрюють у заволодінні цигарками, які були речовим доказом у розслідуванні. Ймовірно, Головін допомагав контрабандистам легалізовувати цигарки, які незаконно прибували в одеський порт. Також вдома у Головіна знайшли 26 тисяч євро і 13 тисяч доларів готівкою.

23 квітня Головін подав у відставку з посади начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області. Замість нього призначили Олега Беха, який раніше був начальником Головного управління в Харківській області.

Поділитись: