Ув'язнений до 8 років позбавлення волі антимайданівець Гнат Кромський, відомий за прізвиськом «Топаз», вийшов на волю із слідчого ізолятора.

Ув'язнений до 8 років позбавлення волі антимайданівець Гнат Кромський, відомий за прізвиськом «Топаз», вийшов на волю із слідчого ізолятора.

Про це Громадському повідомив адвокат Кромського Олександр Шадрін.

«Так, вийшов. Десь півгодини дому», — сказав адвокат.

За його словами, «Топаза» зустріли біля СІЗО друзі та знайомі.

Раніше адвокат Шадрін повідомив Громадському, що суд ухвалив рішення про перерахунок терміну ув'язнення антимайданівцю «Топазу». Він пояснив, що суд вирішив перерахувати термін ув'язнення за законом «Савченко».

У липні цього року суд Харківщини частково задовольнив апеляцію, подану захистом на вирок, винесений Київським райсудом міста антимайданівцю «Топазу».

Утім у змінені терміни покарання суд відмовив. Тоді адвокат Шадрін вказав, що він буде звертатися до Верховного суду.

Нагадаємо, 30 січня 2018 року антимайданівця «Топаза» засудили до 8 років ув'язнення з конфіскацією майна.

Його визнали винним у скоєнні злочинів, передбачених ч.1. ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), ч.1 ст.294 (масові заворушення), ч.2 ст.289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) КК України.

Прес-секретарка прокурора зазначила, що за «законом Савченко» Кромському залишиться відбувати покарання близько 2 років​.

Прокуратура подала апеляційну скаргу з вимогою посилити покарання. Захист також оскаржив вирок суду першої інстанції, вимагаючи скасувати його і направити справу на новий розгляд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Що відомо про Гната «Топаза» Кромського?

Поділитись: