УКРАЇНА

Апеляційні скарги на ЗНО з англійської подали 65 випускників – Гриневич

6 червня, 2018 12:51
УКРАЇНА/Апеляційні скарги на ЗНО з англійської подали 65 випускників – Гриневич
Зберегти
Вигляд
Апеляційні скарги на Зовнішнє незалежне тестування з англійської мови подали 65 випускників.

Апеляційні скарги на Зовнішнє незалежне тестування з англійської мови подали 65 випускників.

Про це під час засідання уряду повідомила міністерка освіти та науки Лілія Гриневич.

За її словами, випускники найчастіше скаржились на ЗНО з англійською мови через аудіювання, яке цьогоріч запровадили вперше.

Гриневич зазначила, що випускники мають можливість подавати скарги на процедуру проведення ЗНО, але зробити це вони повинні одразу у пункті проходження тестування.

Очільниця МОН розповіла, що відомство отримало 65 апеляційних скарг на процедуру проведення ЗНО з англійської, наразі всі вони розглядаються.

Гриневич запевнила, що випускники матимуть змогу повторно скласти тести з англійської під час додаткової сесії 4 липня, якщо їх апеляції задовольнять.

Водночас міністерка зазначила, що велика кількість скарг на ЗНО з англійської свідчить про те, що в Україні є проблеми з вивченням цієї мови.

«Звичайно, якщо дитина не була в школі підготовлена і вчитель не давав їй слухати відповідні записи англійською мовою, то їй потім складно сприйняти такий автентичний запис», — наголосила вона.

Також Гриневич розповіла, що на сайті Українського центру оцінювання якості освіти є запис аудіювання, тому кожен може прослухати і пересвідчитися у його якості.

Як повідомлялося, у різних містах України учні скаржилися на ЗНО з англійської.

Громадянська мережа «ОПОРА» закликала Центр якості освіти взяти до уваги ці скарги.

 

 

Пов`язані новини