ENRU

Апеляційний суд залишив під арештом майно Розенблата

Апеляційний суд міста Києва залишив без змін рішення про арешт майна народного депутата України Борислава Розенблата.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби суду.

«За результатами апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Солом’янського районного суду міста Києва від 19 грудня 2017 року залишено без змін, апеляційну скаргу представника скаржника, подану в інтересах підозрюваного Розенблата Б.С. , — без задоволення», — йдеться у повідомленні.

9 лютого Солом'янський районний суд Києва дозволив зняти електронний браслет з народного депутата Борислава Розенблата.

У жовтні 2017 року термін дії заборони на виїзд за кордон для депутата Розенблата закінчився.

Розенблат намагався вилетіти з України. Сам депутат у Facebook зазначив, що попередив НАБУ за три дні про те, що збирається виїхати за кордон.

Тоді співробітники НАБУ затримали Розенблата в аеропорту «Київ», коли він нібито намагався вилетіти з України. Після цього  Солом’янський райсуд Києва зобов’язав Розенблата носити електронний браслет до 18 грудня 2017 року.

Пізніше Розенблат подав позов проти України до Європейського суду з прав людини у зв'язку, на його думку, з порушенням його прав у рамках розслідування розпочатої НАБУ справи.

Депутати Максим Поляков і Борислав Розенблат підозрюються в отриманні коштів і лобіюванні інтересів іноземної компанії «Фуджейра», яка видобуває бурштин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розенблат Недоторканний: що чекає на депутата від партії президента. 

18 липня суддя Солом'янського районного суду Києва обрала для депутата Розенблата запобіжний захід у вигляді застави 7 млн ​​гривень. 

20 жовтня 2017-го суд повторно зобов'язав депутата Розенблата  носити електронний браслет.