Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила чинною ухвалу суду першої інстанції, якою продовжили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою колишньому заступнику міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юрію Гримчаку.

Про це повідомила пресслужба Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції подав адвокат підозрюваного.

«За результатами судового розгляду колегія суддів постановила залишити апеляційну скаргу захисника без задоволення», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, це рішення набирало законної сили з моменту його проголошення та оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, термін дії запобіжного заходу Гримчаку продовжили 24 грудня 2019-го. Термін тримання під вартою продовжили на 53 дні (до 14 лютого 2020 року включно) з альтернативою внесення застави у сумі 1,9 млн грн.

У ВАКС нагадали, що ексзаступника міністра та його помічника підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою), ч. 3 ст. 369-2 (зловживання впливом) КК України. Йому загрожує ув'язнення від трьох до восьми років з конфіскацією майна.

За версією слідства, підозрювані вимагали понад 1 мільйон доларів США за надання певних послуг.

Нагадаємо:

Юрій Гримчак — народний депутат України 6-го скликання. Від створення Міністерства тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб був радником, а згодом і заступником міністра.

Поділитись: